پاسخ ها ( 3 )

  0
  ۱۳۹۹/۵/۱ ۹:۰۱:۳۳

  سلام داداش یکم بیشتر میتونی درباره سوالت توضیح بدی شاید بتونم راهنمایت کنم

   0
   ۱۳۹۹/۵/۱ ۹:۲۴:۵۸

   سلام . توی قسمت تنظیمات که میرم و create keystore file رو که میزنم و اسم و رمز و بقیه چیزها رو ک وارد میکنم بعد روی کلید create که میزنم خطا میده و ثبت نمیکنه

  -1
  ۱۳۹۹/۵/۱ ۱۹:۵۸:۰۱

  با سلام!

  وبسایت مال خودتونه؟

  یا در وبسایت دیگه دچار مشکل شدید؟

  0
  ۱۳۹۹/۵/۲ ۱۰:۱۸:۵۸

  سلام

  سلام . توی قسمت تنظیمات که میرم و create keystore file رو که میزنم و اسم و رمز و بقیه چیزها رو ک وارد میکنم بعد روی کلید create که میزنم خطا میده و ثبت نمیکنه

  دقیقا با چه خطایی مواجه میشید؟

  نکته: لطفا وقتی سوال می پرسید، اول از عنوان مناسب استفاده کنید، دوما سوال خودتون رو به صورت کاملا واضح و شفاف توضیح بدید

  موفق باشید.

   0
   ۱۳۹۹/۵/۸ ۱۷:۰۳:۱۱

   سلام دوست عزیز . ببخشید من منظورتون رو از انتخاب عنوان مناسب برای پرسش نمیفهمم و در حد و درک و فهمم از مطالب سوال میپرسم . پس منو ببخشید ؛ بیخیال سوال قبلیم سوال جدیدم رو لطف کنید جواب بدید.
   با تشکر از برنامه ی آموزشیتون ؛ و اما یک سوال؟
   اگر بخواهیم با استفاده از باتن وارد یه اکتیویتی دیگه بشیم ، بصورتیکه در اکتیویتی جدید امکان تکست و ایمیج وجود داشته باشه ، راهی داره؟؟
   چون وقتی دکمه رو تعریف میکنم واسه اکتیویتی جدید . و عکس هم در اکتیویتی جدید میذارم ، وقتی ک برنامه رو نصب میکنم صفحه اول باز میشه و باتن رو ک میزنم متوقف میشه .
   چکار باید کرد ؟
   مثلا من میخوام توی صفحه اول اسم باتن رو بذارم . بریم برای آموزش و با زدنش وارد صفحه ای بشم که هم نوشتار رو قبول کنه و هم عکس رو.
   لطفا راهنمایی کنید

    0
    ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۱۰:۴۷:۰۹

    سلام دوست عزیز

    سوال جدیدتون رو در قالب یک پست جدید در سایت ارسال کنید

    و اما منظور از عنوان مناسب که فرمودید، عنوان همین سوالی که پرسیدید میشد این باشه:

    عنوان پرسش: خطا در ثبت برنامه در فروشگاه ، مشکل در ثبت برنامه در فرووشگاه، عدم ثبت برنامه در فروشگاه و عنوان هایی این چنین

    متن پرسش: که متاسفانه هیچ توضیحی راجب بهش ندادید و اصلا کسی که سوال میپرسه متوجه نمیشه مشکل از کجاست!

    به لینک های زیر مراجعه کنید، ببینید چه عنوانی رو متناسب با سوالشون انتخاب کردند و همچنین چه قدر واضح و شفاف سوالشون رو توضیح دادند که قضیه از چه قراره:

    مشکل support.google.com از اتصال خودداری کرد.

    مرتب کردن اطلاعات

    ارتباط با دیتابیس

    حالا دوست عزیز در یک پست جدید، سوالتون رو بپرسید، انشاءالله که بتونیم راهنمایی مفیدی شما رو بکنیم( تمام دوستان عزیز حاضر در سایت)

    موفق باشید.

ارسال یک پاسخ