قوانین

قوانین سایت :

۱ – تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند. استفاده از نام های سیاسی نیز ممنوع می باشد.

۲ – از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.

۳ – کاربران سایت می بایست به هنگام ارسال سوال و جواب از عبارات و کلمات مناسب استفاده کنند .

۴ – این سایت محلی جهت تبادل اطلاعات در رابطه با اهداف سایت می باشد. پس لطفاً تنها مطالب مربوط به این موضوع و یا موضوعات وابسته به آن را مطرح کنید.

۵ – پیش از مطرح کردن سوال خود از امکان جستجوی سایت استفاده کرده و در صورتی که به جواب سوال خود نرسیدید، اقدام به ارسال سوال کنید .

۶ – لطفاً در هنگام مطرح کردن سوال خود، از دسته بندی هایی که قرار دارد ، دسته بندی مناسب برای سوال خود انتخاب کنید ، همچنین سوال خود را واضح و شفاف بیان کنید و از عنوان مناسب برای سوال خود استفاده کنید و اگر سوال شما نیاز به تصویر داشت می توانید به راحتی تصویر خود را درون سایت بارگزاری نمایید و همچنین امکان ارسال فیلم از آپارات فراهم می باشد .

۷ – از ارسال سوالات و موارد مربوط به هک خود داری کنید .

۸ – پس از ارسال سوال خود منتظر دریافت پاسخ از سوی کاربران سایت باشید.

۹ – از لیست جواب هایی که به سوال شما داده می شود ، هر کدام از جواب ها را که از نظر شما بهتر بود به عنوان بهترین پاسخ انتخاب کنید .

قوانین کپی رایت :

به نام آنکه نوشتن را به قلم آموخت، با اینکه تمامی محتوای ارائه شده در سایت کاملا اختصاصی می باشد و برای هر آموزش ساعت ها وقت صرف شده است ولی به دلیل اینکه هدف بپرسم ارتقاء دانش است، کپی برداری از تمام مطالب سایت رایگان است.

اتمام حجت :

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید با شما برخورد خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.
با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.

برای سوال پرسیدن باید هزینه پرداخت کنم؟

خیر دوست عزیز، شما میتوانید تمامی سوالات خود را رایگان بپرسید

آموزش ها رایگان هست؟

بله، تمامی آموزش های موجود در سایت رایگان است

پشتیباننی آنلاین به چه صورت است؟

برای پشتیبانی آنلاین باید هزینه پرداخت کنید و پس از پرداخت هزینه میتوانید با پشتیبانان ارتباط برقرار کنید