ثبت نام کنید

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ آدرس ایمیل خود را وارد کنید، یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال می شود.

پرسیدن سوال

برای پرسیدن سوال، باید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.
 • آموزش B4A

  با آموزش های مقدماتی تا پیشرفته b4a دیگه وقتش رسیده که برنامه اندروید بنویسی

 • آموزش PHP

  با آموزش های مقدماتی تا پیشرفته PHP سایت خودت رو همین الان بساز

 • آموزش Css

  با آموزشهای مقدماتی تا پیشرفته Css قالب های زیبا طراحی کن

 • آموزش HTML

  با آموزش های مقدماتی تا پیشرفته HTML حالا دیگه میتونی قالب سایتت رو خودت بسازی

قوانین

قوانین سایت :

۱ – تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند. استفاده از نام های سیاسی نیز ممنوع می باشد.

۲ – از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.

۳ – کاربران سایت می بایست به هنگام ارسال سوال و جواب از عبارات و کلمات مناسب استفاده کنند .

۴ – این سایت محلی جهت تبادل اطلاعات در رابطه با اهداف سایت می باشد. پس لطفاً تنها مطالب مربوط به این موضوع و یا موضوعات وابسته به آن را مطرح کنید.

۵ – پیش از مطرح کردن سوال خود از امکان جستجوی سایت استفاده کرده و در صورتی که به جواب سوال خود نرسیدید، اقدام به ارسال سوال کنید .

۶ – لطفاً در هنگام مطرح کردن سوال خود، از دسته بندی هایی که قرار دارد ، دسته بندی مناسب برای سوال خود انتخاب کنید ، همچنین سوال خود را واضح و شفاف بیان کنید و از عنوان مناسب برای سوال خود استفاده کنید و اگر سوال شما نیاز به تصویر داشت می توانید به راحتی تصویر خود را درون سایت بارگزاری نمایید و همچنین امکان ارسال فیلم از آپارات فراهم می باشد .

۷ – از ارسال سوالات و موارد مربوط به هک خود داری کنید .

۸ – پس از ارسال سوال خود منتظر دریافت پاسخ از سوی کاربران سایت باشید.

۹ – از لیست جواب هایی که به سوال شما داده می شود ، هر کدام از جواب ها را که از نظر شما بهتر بود به عنوان بهترین پاسخ انتخاب کنید .

قوانین کپی رایت :

در صورتی که میخواهید از مطالب آموزشی و پرسش و پاسخ های داده شده در سایت ، در جای دیگری استفاده نمایید ذکر نام سایت و نام نویسنده مطلب الزامیست و در صورت امکان لینک پیغام را هم برای اطلاعات بیشتر ذکر نمایید.

اتمام حجت :

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید با شما برخورد خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.
با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.