قوانین

قوانین سایت :

۱ – تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند. استفاده از نام های سیاسی نیز ممنوع می باشد.

۲ – از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.

۳ – کاربران سایت می بایست به هنگام ارسال سوال و جواب از عبارات و کلمات مناسب استفاده کنند .

۴ – این سایت محلی جهت تبادل اطلاعات در رابطه با اهداف سایت می باشد. پس لطفاً تنها مطالب مربوط به این موضوع و یا موضوعات وابسته به آن را مطرح کنید.

۵ – پیش از مطرح کردن سوال خود از امکان جستجوی سایت استفاده کرده و در صورتی که به جواب سوال خود نرسیدید، اقدام به ارسال سوال کنید .

۶ – لطفاً در هنگام مطرح کردن سوال خود، از دسته بندی هایی که قرار دارد ، دسته بندی مناسب برای سوال خود انتخاب کنید ، همچنین سوال خود را واضح و شفاف بیان کنید و از عنوان مناسب برای سوال خود استفاده کنید و اگر سوال شما نیاز به تصویر داشت می توانید به راحتی تصویر خود را درون سایت بارگزاری نمایید و همچنین امکان ارسال فیلم از آپارات فراهم می باشد .

۷ – از ارسال سوالات و موارد مربوط به هک خود داری کنید .

۸ – پس از ارسال سوال خود منتظر دریافت پاسخ از سوی کاربران سایت باشید.

۹ – از لیست جواب هایی که به سوال شما داده می شود ، هر کدام از جواب ها را که از نظر شما بهتر بود به عنوان بهترین پاسخ انتخاب کنید .

قوانین کپی رایت :

به نام آنکه نوشتن را به قلم آموخت، با اینکه تمامی محتوای ارائه شده در سایت کاملا اختصاصی می باشد و برای هر آموزش ساعت ها وقت صرف شده است ولی به دلیل اینکه هدف بپرسم ارتقاء دانش است، کپی برداری از تمام مطالب سایت رایگان است.

اتمام حجت :

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید با شما برخورد خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.
با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.