خطای sorry,you can only add mutual contacts to groups at the moment.

سوال

سلام . با تقدیم احترام

کانالی در تلگرام ساختم . حالا میخام اعضاء جدید رو اد کنم ولی این پیام ظاهر میشه : sorry,you can only add mutual contacts to groups at the moment .

حل شد 0
۱۳۹۵/۴/۲ ۸:۳۰:۱۹ 2 پاسخ کاربر تازه 0

پاسخ ها ( 2 )

  0
  ۱۳۹۵/۴/۲ ۱۰:۵۵:۰۱

  سلام

  فکر کنم ریپورت شدی و به خاطر اونه.

  2
  ۱۳۹۵/۴/۳ ۱۹:۴۲:۵۶

  سلام

  همونطور که دوست عزیزمون گفتن، این پیغام وقتی ظاهر میشه که ریپورت شده اید، به این معنا که فقط با کسایی میتونید چت کنید که یا جزو مخاطبین شما هستن و یا قبلا باهاشون چت کرده اید.

  چرا این خطا هنگام وارد کردن عضو جدید در کانال به وجود میاد:

  • این نکته را به خاطر بسپارید که تلگرام محدودیتی ایجاد کرده و این محدودیت این است که شما فقط میتونید ۲۰۰ نفر را به صورت دستی عضو کانال کنید و اجازه بیشتر از ۲۰۰ نفر عضو کردن به صورت دستی را تلگرام به شما نمیدهد.
  • همچنین این نکته را هم توجه داشته باشید که روزانه بیشتر از ۳۰ یا ۴۰ نفر را نمیتونید به صورت دستی به کانال اضافه کنید.

  پس نتیجه میگیریم طبق خطایی که باهاش مواجه شدید یا ریپورت شده اید و فقط میتونید کسایی را به عضویت کانال در بیارید که جزو مخاطبین شما هستن و یا ۲۰۰ نفر را به عضویت در آورده اید و یا اینکه به دلیل اینکه روزانه بیش از ۳۰ یا ۴۰ نفر را به عضویت کانال در آوردید تا ۲۴ ساعت نمیتونید اقدامی انجام بدید.

  حالا اگه ریپوریت نیستید و همچنین ۲۰۰ نفر را به صورت دستی به کانال اضافه نکردید، یکی از مخاطبین تلگرام را به صورت دستی عضو کانال کنید ببینید باز هم خطا میده و نتیجه را اعلام کنید.

  موفق باشید.

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ