ثبت نام کنید

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ آدرس ایمیل خود را وارد کنید، یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال می شود.

پرسیدن سوال

برای پرسیدن سوال، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

امنیت در خرید و فروش اکانت بازی کلش

سلام دوستان

خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز در بین کلش بازها رواج بسیار زیادی دارد، حال عده ای سودجو از این موقعیت سوء استفاده می کنند و با روشهای متعددی کلاهبرداری میکنند. چون این کار ناپسند رواج زیادی گرفته به همین منظور مقاله ی آموزنده را که اختصاصی سایت بپرسم است را براتون تهیه کردیم.

security-clash

روش کار اینجوریه که به بهانه خرید،فروش یا معاوضه ابتدا username و password اکانت طرف رو میگیرن و مال خودشون رو هم تحویل نمیدن، یا اینکه اکانت خودشون رو هم تحویل میدن و سریعا رمز هر دو رو عوض می کنند و به آیانی دو تا اکانت صاحب میشن!

زوش هایی که ما در ادامه معرفی می کنیم رو اگه اجرا کنید دیگه به دردسر نمی افتید.

اول اینکه در سایت های معتبر خرید و فروش اکانت انجام دهید.

دوم پول رو بگیرید و بعد اکانت رو تحویل بدین، حدالامکان از معاوضه اکانت ها خودداری کنید.

اگه میخواید پول رو به طریف بدید، پول رو بریزین به حسابش تا یه مدرک معتبر ازش داشته باشید، چون برای دستگیری طرف مدرک معتبر لازم است.

بعد اینکه اکانت رو خریدید، فروشنده میتونه سریع رمز ایمیل رو که فروخته بازیابی کنه پس مواظب خرید کردن هم باشید.

توصیه امنیتی: سوال هایی که در ابتدا زمانی که جیمیل میخواهید تشکیل بدید ازتون میپرسه، برای زمان هایی که اگه ایمیل رو از دست دادید بتونید به راحتی بازیابی کنید.

در آخر اینکه اولا این کار یک نوع کلاه بردازی اینترنتی به حساب میاد و کسی که این کارو انجام بده مجرم محسوب میشه، دوملا اگه سرتون کلاه رفت با داشتن مدرک معتبر میتونید به پلیس شکایت کنید و نکته آخر این که این مقاله جنبه آموزشی برای امنیت هرچه بیشتر شما در فضای مجازی است پس استفاده نادرست از این مقاله بر عهده ی خود کاربر می باشد.

حتما بخوانید:  تگ های HTML - تگ body

موفق باشید.


درباره abcd110کاربر

زندگی زیباست :-)

نظر شما چیست؟