ثبت نام کنید

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ آدرس ایمیل خود را وارد کنید، یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال می شود.

پرسیدن سوال

برای پرسیدن سوال، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

آموزش اوبونتو – قسمت هشتم(تنظیمات بخش Brightness & Lock)

سلام

با هشتمین جلسه از آموزش های اوبونتو در خدمتتون هستیم، در این قسمت می پردازیم به دومین بخش از تنظیمات اوبونتو، بخش Brightness & Lock، این بخش برای انجام تنظیمات روشنایی و قفل کردن صفحه نمایش است.

آموزش:

  • وارد System Setting شوید و Brightness & Lock را انتخاب کنید.

brightness $ lock

  • پس از کلیک وارد صفحه تنظیمات مربوط به این گزینه می شوید.
brights-&-lock-setting

تنظیمات بخش Brightness & Lock

در این صفحه می توانید تنظیمات غیر فعال شدن و قفل شدن صفحه نمایش را انجام بدید، میتونید تنظیم کنید که اگر سیستم مثلا ۵ دقیقه بیکار بود صفحه نمایش قفل بشه.

که به توضیحات قسمت های علامت گذاری شده می پردازیم.

۱- در این قسمت میتونید مشخص کنید که صفحه نمایش بعد از چند دقیقه غیر فعال بشه(که به طور پیشفرض روی ۵ دقیقه تنظیم شده است).

۲- همچنین میتونید تنظیم کنید که بعد از غیر فعال شدن سیستم قفل هم بشه یا نه، با روشن کردن این گزینه این امکان فراهم میشود.

۳- در صورتی که قسمت Lock را on کنید این بخش فعاله، واگه off کنید این بخش غیر فعال هست، در این بخش میتونید تنظیم کنید که سیستم پس از چند دقیقه قفل بشه(که به صورت پیشفرض روی ۵ دقیقه تنظیم شده است).

۴- در این قسمت میتونید مشخص کنید که اگر سیستم عامل قفل شد، وقتی خواستید دوباره وارد سیستم عامل بشید از شما رمز بخواد یا نه(بهتره که تیکش رو بزنید تا رمز بخواد).

آموزش تنظیمات مربوط به بخش Brightness & Lock به پایان رسید.

هرگونه سوالی یا مشکلی در رابطه با مطلب فوق داشتید؛ در سایت بپرسید، پاسخگوی سوالات شما هستیم، برای پرسیدن سوال کلیک کنید.

موفق باشید.

حتما بخوانید:  دریافت لیست برنامه های نصب شده در B4A

درباره SOLTANE GHALBHAمدیر

امیدوارم از سایت رضایت کافی را داشته باشید :)

دنبال کردن من

نظر شما چیست؟