post
دانلود اپلیکیشن بپرسم
دانلود کنید

ثبت نام کنید

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ آدرس ایمیل خود را وارد کنید، یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال می شود.

کد امنیتی برای به روز رسانی تصویر امنیتی، روی تصویر کلیک کنید.

ورود

ثبت نام کنید

رایگان ثبت نام کنید و سوالات خود را بپرسید، همچنین میتوانید در پاسخگویی به سوالات دیگر کاربران نیز سهیم باشید، هر مشکلی در ثبت نام یا ورود داشتید با ایمیل beporsam@gmail.com در ارتباط باشید

در بین 902 آموزش و 1789 پرسش به دنبال چه هستید؟

در بپرسم کلیه مطالب آموزشی رایگان است، کافیست فقط آن چیزی را که میخواهید دنبالش بگردید


اشتباهات رایج – اپلیکیشن اندروید ۱

mistake_beporsam

سلام

گاهی کاربران به دنبال نرم افزار خاصی می گردند و حاضرند ان را از هر سایتی دانلود کنند و برایشان منبع دانلود اپلیکیشن مهم نیست و فقط برایشای این مهم است که برنامه کار کند اما نمی دانند منبع دانلود نرم افزار از خود نرم افزار خیلی مهمتر است چون نرم افزار های اندروید متن باز هستند یعنی کد های آن توسط هر شخصی قادر به تغییر می باشد به عنوان مثل بعضی از نسخه های پلاس نرم افزار ها .

بعضی از سایت ها با دستکاری کد های نرم افزار میتوانند آن را به یک جاسوس کامل تبدیل کنند درعین حالی که نرم افزار کار خودش را انجام میدهد (البته  نرم افزار کار میکند اما خیلی اذیت میکنند) و کاربر متوجه نمی شود برای همین است که خود گوشی نسبت به اپلیکیشن هایی که از منابع ناشناخته نصب می شوند واکنش نشان میدهد .

برای داشتن گوشی که بدون هنگ  یکی از روش ها استفاده از نسخه اصلی (نه ویرایش شده) و اپدیت شده که از منبع معتبری دانلود شده باشد است.

اگر در مورد مقاله بالا سوال داشته باشید یا ابهامی برایتان بود بپرسید.

حتما بخوانید:  سورس کد اندروید چراغ قوه - B4A

درباره abcd110کاربر

زندگی زیباست :-)

پاسخ دهید