عضویت در سایت

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ ایمیل خود را وارد کنید

ورود

عضویت در سایت

رایگان ثبت نام کنید و سوالات خود را بپرسید، همچنین میتوانید در پاسخگویی به سوالات دیگر کاربران نیز سهیم باشید، هر مشکلی در ثبت نام یا ورود داشتید با ایمیل beporsam@gmail.com در ارتباط باشید

در بین 1170 آموزش و 2024 پرسش به دنبال چه هستید؟

ویندوز
نصب آنلاین ویندوز

ویندوز 7,8,10,11
مشاوره
مشاوره خرید لپ تاپ و کامپیوتر

مشاوره حرفه ای دریافت کن
بلاگ
مقالات آموزشی

1k+
پشتیبانی آنلاین

سخت افزار/نرم افزار

اشتباهات رایج – اپلیکیشن اندروید ۱

mistake_beporsam

سلام

گاهی کاربران به دنبال نرم افزار خاصی می گردند و حاضرند ان را از هر سایتی دانلود کنند و برایشان منبع دانلود اپلیکیشن مهم نیست و فقط برایشای این مهم است که برنامه کار کند اما نمی دانند منبع دانلود نرم افزار از خود نرم افزار خیلی مهمتر است چون نرم افزار های اندروید متن باز هستند یعنی کد های آن توسط هر شخصی قادر به تغییر می باشد به عنوان مثل بعضی از نسخه های پلاس نرم افزار ها .

بعضی از سایت ها با دستکاری کد های نرم افزار میتوانند آن را به یک جاسوس کامل تبدیل کنند درعین حالی که نرم افزار کار خودش را انجام میدهد (البته  نرم افزار کار میکند اما خیلی اذیت میکنند) و کاربر متوجه نمی شود برای همین است که خود گوشی نسبت به اپلیکیشن هایی که از منابع ناشناخته نصب می شوند واکنش نشان میدهد .

برای داشتن گوشی که بدون هنگ  یکی از روش ها استفاده از نسخه اصلی (نه ویرایش شده) و اپدیت شده که از منبع معتبری دانلود شده باشد است.

اگر در مورد مقاله بالا سوال داشته باشید یا ابهامی برایتان بود بپرسید.

مطلب پیشنهادی:  آموزش word - قسمت بیست و چهارم(درج معادلات ریاضی)

درباره abcd110کاربر

زندگی زیباست :-)

ارسال نظر

رفتن به بالا

سامانه آموزشی و خدماتی بپرسم

اولین وب سایت آموزشی و پرسش و پاسخ در ایران

بپرسم را میتوان به عنوان مرجعی برای آموزش و حل مشکلات دانست، در بپرسم سعی کرده ایم آموزش های برنامه نویسی، طراحی سایت، کار با نرم افزارها ها و… را آموزش دهیم. همچنین محیطی فراهم کرده ایم تا کاربران بتوانند در این محیط سوالات خود را بپرسند و مشکل خود را حل کنند.